Menu

War Thunder

Jeżeli jesteś fanem podniebnych walk w otoczce II Wojny Światowej, to bez wątpienia gra War Thunder jest dla Ciebie. Potężny, wręcz epicki świat, wspaniale odwzorowane maszyny oraz walczące ze sobą nacje. To wszystko tylko w tej darmowej grze do pobrania.

War Thunder to typowa wojenna gra, w której stajesz za sterami jednej z maszyn biorących udział w II Wojnie Światowej. Pilotując swój samolot bierzesz udział w starciach z innymi graczami, którzy mogą reprezentować takie nacje jak Niemcy, Japonia lub Rosja. Ciekawostką w tej grze jest to, że jest ona niezwykle realistyczna. Tutaj wszędzie może czaić się przeciwnik, bez względu na to czy latasz nisko czy wysoko. Polegaj na sobie i swoich radarach, współpracuj z innymi graczami i dąż do zwycięstwa.

zagraj za darmo

 

Gra oferuje bardzo wiele możliwości rozgrywki. Wchodząc w bitwę wybierasz albo samodzielne działania, albo też starasz się grać w grupie. Wszystko zależy od Twojej decyzji. Losy grupy także są od niej zależne. Jest to doskonała gra dla ludzi, którzy szukają czegoś znacznie więcej niż tylko typowej rozrywki.

 

No comments

Dodaj komentarz


Newsletter

Polecamy!


Kliknij i graj za darmo!

Polecamy!

Kliknij i graj za darmo!

Social Counter

  • 76 posts
  • 6 comments
  • 225 fans